Turniej Podokręgu Olkusz rocznika 2019 i młodszych w Sułoszowej, czyli sportowe emocje w malowniczej scenerii

W sobotę, 9 maja, w malowniczo położonej wsi Sułoszowa odbył się turniej Podokręgu Olkusz dla rocznika 2019 i młodszych.

Na trzech doskonale przygotowanych boiskach do rywalizacji przystąpiły zespoły Skrzatów: MGHKS Bolesław Bukowno, Pogoni Miechów, SpójniaOsiek, Prądnika Sułoszowa, WAP-u Wolbrom, i Srebrnych Olkusz. Ta ostatnia ekipa wystawiła do boju swoje dwie drużyny.

fot. Konrad Macuda

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Grano w atmosferze dobrej zabawy i sportowej rywalizacji, przy minimalnej liczbie przerw, co pozwoliło dzieciom na intensywną grę. I choć pogoda była pochmurna to bardzo sprzyjała do gry w piłkę. Nie było upału, co dodatkowo ułatwiało rywalizację na boisku.

Warto podkreślić, że Sułoszowa to miejscowość wyjątkowa pod względem krajobrazowym, położona w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w otoczeniu wapiennych skał i doliny Prądnika. Grać w takim miejscu to sama przyjemność.

Turniej został zorganizowany przez Konrada Macudę, któremu należą się podziękowania za sprawne przygotowanie wydarzenia i stworzenie dzieciom możliwości rywalizacji w bardzo dobrych warunkach sportowych.

ST

Dodaj swój pierwszy komentarz do tego posta