Wielkanoc ponownie piłkarską stolicą regionu. Przed nami Turnieje Dzikich Drużyn

4 i 5 lipca stadion w Wielkanocy ponownie stanie się areną jednego z największych amatorskich turniejów piłkarskich w regionie. Przed nami IV Letni Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Wójta Gminy Gołcza. Ciut wcześniej, bo 27 czerwca premierowa edycja Turnieju Dzikich Drużyn Kobiet. Organizatorzy zapowiadają dwa dni rywalizacji na wysokim poziomie, prowadzonej zgodnie z zasadami Socca i pod nadzorem licencjonowanych sędziów. Będzie się działo!

Turniej męski już teraz cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Na liście zgłoszeń znajduje się 14 zespołów, a limit organizacyjny wynosi 24 drużyny. Swój udział potwierdziły między innymi: Flashover, FC Kongo, MK-Dźwigi, The Flooring, Orły Kraków, Wataha, FC Fikuś czy Atenas Sport Brasil. Organizatorzy podkreślają, że liczba miejsc szybko się kurczy i apelują o wcześniejsze zgłoszenia.

fot. Socca Cup&League

Stawką rywalizacji będą nie tylko nagrody i prestiżowy puchar, ale również dwie przepustki do Pucharu Polski Socca. Organizatorzy zapewniają pełne zaplecze turniejowe, w tym catering, wodę dla zawodników oraz rozgrywki prowadzone równolegle na dwóch boiskach.

Wpisowe do turnieju wynosi 600 zł, a zapisy trwają do 15 czerwca pod numerem telefonu 534 545 246.

Tegoroczna edycja zapowiada się jako jedno z ostatnich dużych wydarzeń kwalifikacyjnych przed finałami ogólnopolskimi, dlatego zainteresowanie turniejem z tygodnia na tydzień rośnie. Stąd wniosek prosty: nie ma co zwlekać z zapisami, bo za chwilę będzie za późno. Lepiej przecież uczestniczyć w tym święcie piłki niż potem przez długi czas – żałować.

Szczególną uwagę zwraca również I Turniej Dzikich Drużyn Kobiet, który ma być kolejnym krokiem w rozwoju kobiecego futbolu amatorskiego w regionie. Obecnie do rywalizacji zgłoszone są cztery zespoły: Ich Własna Liga, Inter Ladies Warszawa, MTS Knurów oraz Kolejarz Stróże. Aby turniej mógł się odbyć, potrzebnych jest minimum osiem drużyn.

fot. Socca Cup&League

Oczywiście także i tu organizatorzy przygotowali pełne zaplecze turniejowe, fazę grupową i finałową oraz możliwość walki o awans do Mistrzostw Polski Kobiet Socca.

To nie będzie zwykły turniej amatorski. Licencjonowani sędziowie, profesjonalna organizacja, catering, woda dla zawodniczek i rywalizacja o realną stawkę sprawiają, że wydarzenie zapowiada się jako jedno z ciekawszych kobiecych turniejów tego lata.

Najlepsza drużyna turnieju wywalczy przepustkę do Mistrzostw Polski Kobiet Socca. Dla wielu zespołów może to być szansa na pokazanie się na ogólnopolskiej scenie i rywalizację z najlepszymi ekipami w kraju.

fot. GLKS Spartak Wielkanoc Gołcza

Organizatorzy zachęcają kolejne zespoły do zgłoszeń. Wpisowe wynosi 500 zł, a zapisy prowadzone są do 10 czerwca. Liczba miejsc jest ograniczona.

Turniej w Wielkanocy ma być połączeniem sportowej rywalizacji i dobrej piłkarskiej atmosfery.

Kobieca piłka amatorska rozwija się z roku na rok coraz szybciej, a turniej w Wielkanocy ma być kolejnym miejscem, gdzie drużyny z różnych części Polski będą mogły zmierzyć się na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym.

Wielkanoc ponownie stanie się miejscem piłkarskich emocji, rywalizacji i spotkania drużyn z różnych części kraju. Zarówno turniej mężczyzn, jak i premierowa edycja rozgrywek kobiet zapowiadają się niezwykle interesująco, a stawka w postaci przepustek do rozgrywek ogólnopolskich dodatkowo podnosi rangę wydarzenia. Organizatorzy liczą na komplet zgłoszeń i dwa dni futbolu na wysokim poziomie. W atmosferze sportowej walki, ale także dobrej zabawy i integracji środowiska Socca.

Dodaj swój pierwszy komentarz do tego posta