
Podbeskidzie wraca do Betclic I ligi. „Górale” pokonali Sandecję w finale baraży
Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało Sandecję Nowy Sącz 3:1 w finale baraży o awans do Betclic I ligi. Spotkanie rozegrano na Stadionie Miejskim przy ul. Rychlińskiego w Bielsku-Białej. Przy ponad 9-tysięcznej publiczności gospodarze potwierdzili swoją przewagę i po dwóch latach przerwy wywalczyli…






